Pak kohë më parë u bë nënë për herë të parë/ Eni Vasili tregon momentet e lumtura me vajzat e saj binjake

Një muaj më parë Eni Vasili u bë nënë duke sjellë në jetë dy vajza binjake. Eni dhe bashkëshorti i saj, i pagëzuan vajzat me emrat, Nikol dhe Sofi.

Pas lindjes, gazetarja ndau në rrjete sociale një foto me vogëlushet e saj dhe e përshkroi si magjik takimin e parë mes tyre.

Momentet më të bukura Eni i ka mbledhur në një video në Instagram ku ka treguar tortën ngjyrë rozë me emrat e vogëlusheve, këmbët dhe duart e tyre dhe një foto e saj me dy vogëlushet.