Thursday, January 23, 2020
Home Blog Page 830

Truku çudibërës, ja çfarë ndodh nëse hidhni pak parfum në kërthizë ?

Parfumi është një një produkt i padukshëm në pamje të parë, por pa diskutim një prej atyre akesorëve më përcaktues në stilin e një...
video

Kek i kripur (video recete)

Kek te kripur me majdanoz dhe qepe te njoma: Tek tasi me miell hedhim kripen, piperin, pluhur pjekes dhe kackavall te grire. Iperziejme bashk dhe...

E pabesueshme! Të gjithë e keni në oborr, por nuk e dini se është...

Pa kurrfarë të drejte është harruar kjo bimë, sepse konsiderohet si rrënjë, ndërsa që ka veti të shumta shëruese, e krejt çfarë duhet të...
video

Stdrudel me molle (video recete)

Stdrudel me molle: 1 pete sfoliate, 3 kokrra molle jeshile, 1 veze, 3 luge sheqer kaf, 1 lug caji kanelle I marrim mollet i presim imet ne forme kubike dhe...

Boje flokesh natyrale e pergatitur ne shtepi

Perberja qe iu sugjerojme eshte per ju qe keni menduar ti lyeni floket ne ngjyre natyrale, cokollate ne kafe. Kjo metode duhet te perdoret...
video

Biskota per kafe dhe caj (video recete)

Receta per biskota caji apo kafeje: 2 kokrra veze, 1 filxhan caji sheqer 1 filxhan caji gjalp dhe i rrahim se bashku sa te...

Lekure me shkelqim per vetem 20 min

Gjithcka qe ju duhet jane disa perberes natyral qe i keni ne shtepite tuaja. Ky trajtim i rikthen shkelqimin fytyres tuaj. Ndiqni hapat e...
video

Hashure (video recete)

Receta per hashure: 2 litra uje 1 filxhan caji grure te lare i veme er te zjere per nje ore me presion qe te palsi kokrra...
video

Borani me spinaq (video recetë)

https://youtu.be/Z18Zg6F9NYQ Perberesit per Boranine: 1 kokerr qepe te vogel 2 tufe qepe te njoma 1 domate , vetem tulin pa lekure 1 filxhan kafeje oriz 3 tufa Spinaq dhe...

Hidhini syzet! Përmirësoni shikimin me këtë metodë!

Çdokush e di se kur nuk përdor pjesë të veçanta të muskujve për shumë kohë, ata do të dobësohen. Për shembull, kur dikush dëmton këmbën...
269,921FansLike
14,590FollowersFollow
12,400SubscribersSubscribe

Recent Posts