Tuesday, September 22, 2020
Home Blog Page 136

Vajza e Rikard Llarjas na prek te gjitheve: Mirupafshim ba, nuk ka lamtumirë për...

E bija e aktorit Rikard Llarjas, Lorena, shprehu nje mesazh drejtuar humbjes se artistit te madh dhe babait te saj. Ja se cfare shkruan ajo:“Asnjëherë...

Mjeku i njohur Kalo flet per valën e dytë: Në shtator jo vetëm Covid..

Mjeku i njohur i QSUT, Tritan Kalo, ishte mbrëmë i ftuar në emisionin “Përballë”. Kalo gjatë emisionit foli per situatën e krijuar nga në vend. Keshtu...

Ndryshon strategjia e qeverise për lirimin e masave, Rama: Hapjet me qytete. Kruja asnjë...

Sipas kryeministrit Rama do te ndryshojne masat lehtesuese pershembull Gjirokastra dhe Dibra do jene qytete me te hapura ne krahasim me Krujen. Nderkohe per Durrësin...

Lajm i madh/ Ja kur fillon turizmi në Shqipëri dhe kur mund te hapen...

Qeveria beson se nga 15 maji Shqipëria do të jetë gati për të pritur turistët. Shpresojme qe qeveria shpreson te bej gati hapjen per...

Gjermania i dërgon Kinës faturë me miliarda euro për “dëmet e koronavirusit”A do ti...

Te gjithe shtete e botes i kerkojne tani kines te paguaj tarifat e saj qe ndodhi. Keshtu ka ndodhur dhe me Gjermanin qe i ka...

Një bashkëshort si ‘Osmani’, ja çfarë fjalesh te embla thotë gruaja e tij për...

Ai eshte nga aktoret me te mire ne ditet e sotme Burak Ozçivit jo vetëm është shumë simpatik, shumë i suksesshëm në karrierën e...

A mund ta gjeni shkronjen ‘P’? Vetem ata qe kane shikim e mprehte mund...

Kuicet jane gjithmone te bukur dhe shume te ndjekur ato jane zbavites dhe ju rrisin inteligjencen. Ne kuicin e dites se sotme eshte gejtja e...

Ç’do të bëhet me pushimet e verës këtë vit? Edi Rama: Me shumë mundësi…

I ftuar ne nje lidhje direkte per “News24” Edi Rama ka folur mbi situaten e krijuar ne vend nga koronavirusi. Tashme kuptohet se nje nga...

Zbulimi i ri befasues/ Ja ne cilën temperaturë zhduket Koronavirusi

Nje test me sukses eshte bere ne universitetin francez “Aix-Marsejë” kane zbuluar vendet e përshtatshmërisë dhe kushtet e mbijeteses se virusit. Shkencëtarë nga Universiteti Aix-Marsejë...

Tashmë e rritur dhe bukuroshe, si është marrëdhënia e Bietës me vajzën e Alban...

Joelle, është vajza e moderatorit të njohur Alban Dudushit nga martesa e pare dhe siç shihet në foton e mëposhtem ajo tashmë është bërë...
280,136FansLike
19,984FollowersFollow
15,100SubscribersSubscribe

Recent Posts