Orinda dhe Turi po tregojne castet e lumtura qe po jetojne me vajzen. Ja cpo ndodh me ta. video

Atara, vajza e Orinda Hutës dhe Turjan Hyskos është kthyer në një nga bebushët më të dashur të ekranit. Atara festoi disa javë më parë 1 vjetorin e lindjes ndërsa moderatorja dhe Turi ndanë disa momente të këndshme. “Faleminderit Perëndi për mrekullinë ATARA”, shkroi Orinda.

Së fundmi, Atara ka filluar që të hedhë dhe hapat e parë, moment të cilin ata e kanë ndarë me ndjekësit në Instagram. “Hapi i parë”, ka shkruar Turi krahas videos, të cilën e ka shpërndarë më pas dhe Orinda. “Mami po qan akoma”, ka shkruar moderatorja për këtë moment.