Home TE NDRYSHME O Zot qenka si ëmbëlsirë! Kjo vogëlushe është vajza më e bukur...

O Zot qenka si ëmbëlsirë! Kjo vogëlushe është vajza më e bukur në botë, dalin fotot e mrekullueshme

98
0

Alina Yakupova, 7 vjeç, nga Moska, ka ushtruar profesionin e modelimit që në moshën 4 vjeçare.

Ajo tashmë ka bërë emër, duke u paraqitur në fushatat e modës për markën italiane të veshjeve Monnalisa Kids, fëmijët Yudashkin të Rusisë dhe Gloria Jeans.

Modelja e re, e cila ka vazhduar të mahnitë botën me bukurinë dhe buzëqeshjen rrezatuese.