Nxorri të pathënat e BB në lidhje me Donaldin dhe Borën/ Lori Hoxha merr häk ndaj Semit, i ka hequr

as ngjarjeve të fundit ndodhur në shtëpinë e BBV, ka qënë pikërisht producentja e këtij spektakli Lori Hoxha, e cila ka marrë një vendim drastik për njërën nga ish banoret e shtëpisë më të famshme. Bëhet fjalë pikërisht për këngëtaren Semi Jaupaj e cila pas ngjarjeve të ndodhura midis Donaldit dhe Beatrix ka reaguar duke sulmuar produksionin e këtij spektakli.

Pas kësaj, Semi ka reaguar duke ofenduar produksionin dhe duke e bërë shkaktarë të prishjes së një dashurie duke e cilësuar Borën si të përdorur keq nga produksioni.

Semi gjithmonë ka theksuar se Donaldi është i dashuruar me Borën por në mungesë të një shenje nga jashtë ka kryer veprimin aq të komentuar në shtëpinë e Big Brother Vip.

Nëse produksioni do të kishte shfaqur qoftë edhe videon e Borës që vendos varësen në qafën e Donaldit nuk do të kishte vepruar në atë mënyrë, cilëson Semi në burime të afërta pranë këngëtares.

Ndoshta marrëdhënien me Trixën, Semi e sheh si një formë hakmarrje të Donaldit kundrejt Borës.

Pas këtij reagimi ka qënë pikërisht Lori Hoxha ku nëpërmjet një emaili zyrtar ka informuar çdo produksion të ‘Top Channel’ që kjo këngëtare të mos jetë e ftuar në asnjë program të Top Channel, duke e futur automatikisht në ‘listën e zezë’ të këtij televizioni. Shpërthime nervozizmi ka patur edhe moderatorja Bora Zemani, e cila ka cilësuar se është ndjerë e përdorur nga strukturat e televizionit. Duke qënë se Bora ka një marrëdhënie pune me këtë televizion ka qënë shumë më tepër e përmbajtur në deklarata publike. Nuk dimë ende nëse marrëdhënia e