Nuse shkodrane tani! Arbana dhe Eduarti dalin hapur, komentojnë ku do kalojnë natën, por dikush u prish planet

Tashmë duket se Arbana do të behet zyrtarisht nje nuse shkodrane…

Arbana Osmani duket se po jeton kohën më të lumtur të jetës së saj, dhe nuk tenton ta fshehë më lumturinë që i shkëlqen në sy.

Së fundmi ajo ka postuar një foto me mikeshën e saj më të mirë, Xhemi Shehun, ndërsa sigurisht nuk ka munguar komenti nga i dashuri i saj Eduart Grishaj.

Ja komentet e shkëmbyera në Instagram:
Eduardt Grishaj: Kur do ik kjo Xhemi meqe une u ktheva

Arbana Osmani: Ja zemer ta percjellim sonte prandaj kemi dale

Xhemi Sheu: Kjo Xhemi zhduket neser..spo te pyes a do gje!

Eduart Grishaj- Arbanës: nuk gjete asnje mundesi ta nisje qe sonte se deri neser mos shkon pak si gjate

Xhemi Shehu: Sonte do rrish me gjyshen

Eduart Grishaj: Nje nate mund ta kaloi dhe me hasmin per nje fitore te gjate

Kujtojmë së Arbana dhe Eduarti së fundmi kanë qenë së bashku me pushime, ndërsa ditët e fundit ai ka qenë duke u marrë me xhirimet e filmit të ri.