Nuk rri dot larg Borës?! Mesazhi i Donaldit, a do ta lërë ai shtëpinë e Big Brother?

Që prej mbrëmjes së premte, kur u diskutua situata mes Borës dhe Betarixit, Donaldi duket se nuk ndihet mirë brenda shtëpisë së Big Brother Vip pasi nuk ka asnjë informacion për çfarë ndodh jashtë.

Pavarësisht deklaratave të tij se e pëlqen shumë Beatrixën, mbrëmjen e kaluar ai ka lënë në një mesazh në xham.

“Më nxirrni që këtu,”- shkroi ai mbi xham, teksa Beatrix qëndronte pranë tij.

Kjo situatë vjen pasi dikush, i identifikuar si ‘Leo’ u ndodh pranë shtëpisë së ‘Big Brother VIP’ duke u deklaruar si fansi i Bora Zemanit dhe bërtiti me ofendime ndaj Donaldit dhe Beatrix.

Kujtojmë q ëmbrëmjen e djeshme ka pasur edhe një reagim nga Bora Zemani mbi këtë situatë, e cila shkroi se nuk duhet ta gjykojmë Donaldin, pasi edhe ia është njeri dhe mund të gabojë.

Po ju si mendoni?A duhet te dal?