“Nuk keni paguar as Mariana Kondin”, aktorja reagon pas akuzave të Einxhel për vëllezërit Veshaj

Mbrëmjen e djsheme në “big Brother” është zhvilluar një nga debatet më të forta. ai mes Eixhel dhe Donaldit të cilët kanë punuar më parë bashkë dhe pas këtij bashkëpunimi nuk janë ndarë mirë.

Në këtë sherr mbrëmjen e djeshme ata nuk kursyen historitë e njëri-tjetrit jashtë.

Einxhel pretendon s ebinjakët nuk e kanë paguar kur ka qenë e punësuar në emisionin etyre dhe madje në një moment ajo përfshiu edhe Mariana Kondin e cila gjithashtu ka punuar për disa kohë me vëllezërit Veshaj.

Të gjithë janë kurioz për reagimin e aktores, por Mariana ka bërë një InstaStory ku ka shkruar: Pa fjalë.

Kaq ishte reagimi i saj dhe nuk dihet si qëndron e vërteta e kësaj historie.