“Nuk jetoja me të e as nuk kisha kontakte”! Mamaja e Aldi Ramës: Nuk e dija qe ai..

Aldi Rama nuk jetonte me prindërit pasi ata ishin divorcuar.

Valbona Kolgjini nëna e 21-vjeçarit jetonte në Durrës te motra e saj dhe nuk kishte kontakte me djalin e saj. Menjëherë pas krimit që kreu 21-vjeçari, nëna e tij është shoqëruar nga Policia ku ka dhënë dhe dëshminë e saj.

Sipas “BW”, Valbona Kolgjini ka deklaruar në polici se me të birin kishte pak kontakte, pasi nuk jetonte me të pas divorcit me babain e tij, ndonëse 4 vjet më parë ishte regjistruar në Durrës si banore e lagjes 17 bashkë me djalin.

Ndërkohë ditën e sotme ajo s’ka pranuar të flasë për mediat pasi në shtëpinë e saj janë hapur dyert e mor tit për humbjen e djalit 21 vjeç.

Ajo para pak oreve ka postuar ne Facebook nje foto te djalit te saj