Nuk do ta besoni se si dukej Bora Zemani kur ishte e vogël/foto

Bora Zemani është kthyer në një prej persnazheve më të komentuar të mediave.

Vëmendja e saj u shtua pas hyrjes së Donald Veshajt në Big Brother Vip dhe puthjes së famshme mes tyre.

Bora po merr një përkrahje të pafund nga publiku, veçanërisht pas situatës së krijuar mes Donaldit dhe Beatrixit.

Por të gjithë janë kuriozë se si ka qenë moderatorja e vogël.