Home TE NDRYSHME Një ditë pas aks identit , ja njoftimi i fortë qe vjen...

Një ditë pas aks identit , ja njoftimi i fortë qe vjen për shoferen e Land Rover-it

453
0

Një ditë pas ngjarjes ku humbën jetën pesë persona në Qafën e Muzinës arrestohet shoferja e mjetit tip Land Rover.

Rexhina Çelhaka ka ber veprën penale “shkelje e rregullave të qarkullimit rrugor”.

Sipas dëshmive nga të mbijetuarat që ndodheshin në fuoristradë, furgoni e mori kthesën gjerë ndërsa shoqja e tyre 22-vjeçare frenoi për të shmangur ngjarjen.

Por per shkak te lagështise, makina shkau dhe u përplas me furgonin.

Ne ditet ne vazhdim pritet te merret vendimi per te