”Një copë e zemrës iku”/Petrit Vasili humb njeriun e shtrenjtë

Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, ka humbur një nga personat më të shtrenjtë të tij, nënën.

Ka qenë vetë Vasili i cili përmes një postimi në rrjetet sociale ka dhënë lajmin se nëna e tij është larguar nga kjo jetë duke lënë pas një dhimbje të madhe te familjarët dhe njerëzit që e kanë dashur.

“Nje cope e zemres u shkul nga ne me largimin nga jeta te nenes se shtrenjte.”, shkruan ai krah fotos së nënës së tij.