Nëse e keni këtë vize në dorë, atëherë ju jeni vërtet me fat!A eshte e vertete kjo gje?

Te kesh nje vize te tille ne dore nuk do te thote asgje dhe kjo eshte e verteta.Njerezit i pelqen supersticoni por kjo nuk eshte asgje e vertete thjeshte fantazi per te trazuar mendimet e njerezve.Dhe fati i njeriut nuk varet nga vizat qe ka ne trupin e tij.

Vizat ne duar jane normale ashtu si cmund te kete cdo pjese e trupit tuaj dhe nuk do te thone asgje per te ardhmen.

Askush nuk e di te ardhmen dhe se cfare do ndodhe ne te ardhmen astrologjia apo falli jane thjeshte mashtrime dhe asgje nuk eshte e vertete.

Jane trillime nga njerez me probleme qe duan te fitojne ndonje leke kur bejne gjera te tilla.

Ndaj te nesermen e di vetem Zoti ai qe krijoi gjithkca dhe askush tjeter.

Ndaj rrini te qete dhe mos i besoni gjera te tilla.