Nena 30 vjecare largohet ne drejtim te paditur. Ishte nene e 2 femijeve

Një 30-vjeçare, nënë e dy fëmijëve ka humbur kontaktet me familjen që prej ditës së djeshme. Familjarët po e kërkojnë kudo, por ajo nuk gjendet.

Të afërm dhe kolegë të saj kanë bërë thirrje në rrjetet sociale se kush e shikon të njoftojë në numrat e mëposhtëm.

Ersida Dyrmishi punonte në një call-center.

Postimi i një prej miqve të saj:

Njoftojme se shtetasja Ersida Dyrmishi me vendbanim ne Durres,mosha 30 vjec,ka humbur kontaktet me familjaret te henen me date 25.07.2022 ne oren 8:00 te paradites.Diten qe eshte larguar ne drejtim te paditur, ka qene e veshur me pantallona te bardha & nje bluze te zeze. I lutemi atyre qe mund ta kene pare diku, te na kontaktojne sa me shpejt! Nr kontakti 0692467605 0692050608