Home TE NDRYSHME Ne po mbarojmë nga vapa: Në Elbasan bie breshëri sa një kokërr...

Ne po mbarojmë nga vapa: Në Elbasan bie breshëri sa një kokërr arre. Video

212
0

Në mes të korrikut, nga temperaturat që ishin 41°​C, në Elbasan ka filluar të bjerë breshër sa një ‘grusht’.

Këto pamje të siguruara nga Report Tv vijnë nga qendra e Elbasanit dhe afër tunelit të Krrabës.

Pritet që edhe paraditja e nesërme të karakterizohet nga një shtim i reshjeve.