Ndodh mrekullia.Djali 10-vjeçar shpëton nënën që po mbytej në pishinë. Video

0
149

Një 10-vjeçar shpëton nënën e tij që po mbytej në pishinë.

Ai u hodh në pishinën e familjes së tij për të shpëtuar nënën e tij, Lori Keeney, e cila po mbytej.

Nëna ishte në krizën e epilepsisë kur i filluan krizat në pishinë. Ajo po ndihej keq dhe ishte duke u mbytur.

Djali i saj 10 vjec ka vrapur duke shpetuar jetën e nënës se tij.

Në video shikohet se si ai është shpëtimtari dhe kujdeset për nënën e tij