Home TE NDRYSHME Ndodh live në emisionin e Eni Vasilit, arrin të futet ne spital...

Ndodh live në emisionin e Eni Vasilit, arrin të futet ne spital por ja çfarë ndodh brenda .Video

274
0

Mbremjen e djshme ne emisionin Open eshte transmetuar gjendja ne spitalin infektiv.

Pas disa deklaratave të një nate më parë po në këtë emision, ku u tha se gjendja në spitale është nuk eshte e mire, dhoma me më shumë se dy persona, bombola oksigjeni që bëjnë një zhurme të fortë, si dhe kritikave për propagandë me videot nga brenda spitale ku kurohen pacientët me Covid të postuara nga qeveria, ka dërguar gazetaren e saj brenda spitalit Sheqet Ndroqi.

Grupin e xhirimit tregon ambientet dhomat e pacientëve si dhe ka nisur të flasë dhe me disa pacientë që janë aktualisht të shtruar.Sipas këtyre dëshmive, çdo gjë duhet në rregull…

Por gjendja jashte kamerave eshte ndryshe si gjithmon politika gjen zgjidhje para se te vijn kamerat dhe kur ikin kamerat gjendja kthehet sic ishte.