Ndahet papritur nga jeta biznesmeni i njohur shqiptar

Ndahet ne menyre te parakohshme nga jeta biznesmeni i njohur shqiptar, Haki Sinani.

Haki Sinani ishte një prej biznesmenëve më të suksesshëm në vend, themelues dhe Administrator i kompanisë së njohur “Hidrosanitare Sinani”.

Ai u nda nga jeta në moshën 61-vjeçare pas një sëmundje të rëndë.

Homazhet do të zhvillohen pranë ambienteve të kompanisë ditën e diel ora 10:00 – 12:00, ndërsa ceremonia e varrimit do të bëhet të dielën ora 12:00, në Shijak.