Home TE NDRYSHME Nami në Përputhen/ Murati baba për herë të parë; Ja kush është...

Nami në Përputhen/ Murati baba për herë të parë; Ja kush është partnerja e tij

404
0

Në disa puntata më parë në Për’Puthen, konkurrentja Ola hodhi dyshime se Murati mund tNa ishte i lidhur jashtë programit teksa solli dhe një foto të një vajze.

Por Murati tregoi se vajza që ka bërë thonjtë me incialet e tij, është ortakja e tij, ndaj ka vendosur inicialet e biznesit të ri dhe se mes tyre nuk ka asgjë më shumë. Megjithatë Ola nuk u qetësua nga fjalët e Muratit dhe tha se do të shkojë në biznesin e tij për ta vërtetuar këtë gjë.

Mirëpo, burime ekskluzive për “Iconstyle.” tregojnë se Murati jo vetëm që është i lidhur me vajzën që e quajti kolege dhe ndajnë një biznes, por gjithashtu presin një fëmijë së bashku. Ende nuk dihet saktësisht se në cilin muaj të pritjes së ëmbël është vajza në fjalë, ndërsa “Iconstyle.al” ka siguruar një foto të sajën.

Sipas burimeve, Murati dhe partnerja kanë kohë që shijojnë marrëdhënien e tyre, e cila do të sjellë shumë shpejt një fryt dashurie.