Motra e Granitit thotë gjithë të zezat për Fifin/ Shyqyr shpëtove nga ajo e cmendur vëlla…

Diten e djeshme Graniti i ka thene Fifit se e do thjesht si shoqe e nuk sheh dicka mes tyre. Por kjo gje nuk eshte pritur aspak mire nga Fifi e cila ka kerkuar te largohet nga shtepia dhe me pas ka patur kriza paniku.

Pas kesaj ka patur shume reagim ne rrjet, e mes tyre ka qene edhe motra e Granitit, Genta. Ne nje postim ne Insta story ajo shkruan:

”Ti je brenda por une jam jashte e luftova fuqishem lidhjen tuaj.Luftova per nxitjen dhe presionin qe vazhdimisht ta benin si brenda dhe jashte. Mu kundervune, me shane, me fyen. Pse? Sepse tek ty pashe dicka tjeter me dike tjeter. . Te gjithe pane Semin me Donaldin por une pashe ty dhe Semin. Do dalin keto fjale e ti vella rri i qete, u lehtesove nga ajo e cmendur, shpetove nga ajo e semure mendore, psikopate, manjake dhe nje njeri shume i ulet e i vogel. Forca Granit te do Kosova, te do Shqiperia.”