Moderatorja tregon si e zbuloi tradhëtinë e burrit.Ja se si e zbulova

0
443

Moderatorja Dajana Shabani ka treguar momentin kur zbuloi se ish-bashkëshorti i saj e tradhëtonte. Mbrëmjen e djeshme, e ftuar në një emision televiziv, ajo ka treguar se ish-burri e tradhëtonte në lokalin e shoqes së saj.

Biseda:

Moderatorja: E dimë që ish-bashkëshorti të ka tradhëtuar po ti si e kuptove? Ai jeton në Itali dhe nuk më dalin llogaritë si e zbulove ti ketu, ai atje.

Ose ai është shumë amator ose ti je shumë e zgjuar (qesh).

Dajana Shabani: Ai kishte ardhur në Shqipëri. Një vajzë e huaj, vjen këtu për t`i bërë surprizë. Ata ishin së bashku tek lokali shoqes sime, por ish-burri nuk e dinte që njihja pronaren. Ajo më merr në telefon dhe më tha që i kishte të dy përpara syve. Në atë moment, mora ish-burrin në telefon dhe i thash që nuk kemi më punë bashkë, i nxorra valixhet jashtë dhe nderrova bravën e derës. Më pas e mori në telefon avokatja ime që i tha se unë doja divorcin.