Home TE NDRYSHME Moderatorja Eni Vasili, bëhet nënë për herë të parë, ja emrat domethënës...

Moderatorja Eni Vasili, bëhet nënë për herë të parë, ja emrat domethënës që mbajnë dy binjaket

408
0

Moderatorja e njohur ka sjellë në jetë dy vajza binjake.

Mësohet se gjendja shëndetësore e Enit dhe binjakeve është e mirë.

Më herët, moderatorja ka zbuluar edhe emrat e dy vogëlusheve që ka përzgjedhur me shumë kujdes.

“Po, e kemi vendosur dhe i kemi përcaktuar emrat. Vajzat do të quhen Sofi dhe Nikol… Kështu kemi vendosur. Sofi është emri i gjyshes së Armandit dhe Nikol nga babai im”, është shprehur Eni.