Ministrja e Shëndetësisë Manastirliu ka publikuar një lajm të gëzueshëm.E mrekullueshme/ Vijnë në jetë trinjakët në maternitetin “Koço Gliozheni”

Nje lajm shume te bukur dhe plote shprese ka postuar diten e sotme Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu

Në maternitetin “Koço Gliozheni” në Tiranë kanë ardhur në jetë trinjakë, duke sjellë gëzim për familjen dhe stafin mjekësor.

Ja postimi i plote:

Trinjakë në maternitetin “Koço Gliozheni” në Tiranë. Një gëzim i madh për familjen dhe për stafin mjekësor që i ka shërbyer me përkushtim të porsalindurve në terapinë intensive dhe tashmë gëzojnë shëndet.

Familja e re nga Tirana ka përfituar edhe bonusin e bebes prej 3.6 milionë lekë për trinjakët