Ministrja e Edi Ramës bëhet nënë për herë të dytë. Ja sa emri i veçantë i djalit te saj

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali është bërë nënë për herë të dytë, kësaj radhe me një djalë.Dhe kjo eshte dicka shume e bukur.

Eshte bukur te jesh nene dhe eshte nje nga gjerat me te bukura dhe kjo eshte nje ndjesi e madhehstore.Por te jesh nene per here te dyte eshte dicka me ndryshe dhe shume e bukur.

Spiropali që ka publikuar një foto në profilin e saj në “Facebook”, ku shfaqet me vajzën Naltën dhe djalin e porsalindur, të cilit çifti i ka vendosur një emër po shqiptar dhe të veçantë.

“Kren❤”, janë fjalët e vetme të deputetes socialiste që këtë fillim viti u bë nënë për herë të dytë ndonëse nuk është shkëputur asnjë moment nga detyra.

Nje emer shume i bukur shqip dhe me nje mesazh brenda tij.

Dite te bukura per familjen Spiropali dhe jete te gjate femijeve.