Home TE NDRYSHME Mendonim se ishin ndarë, çifti i njohur i këngëtarëve shqiptarë prindër për...

Mendonim se ishin ndarë, çifti i njohur i këngëtarëve shqiptarë prindër për herë të dytë

366
0

Loredana dhe Mozzik janë bërë prindër për herë të dytë. Lajmin e ëmbël e ka dhënë vetë rep-artistja përmes një fotoje të publikuar në Instagram.

Fotos i është bashkangjitur vetëm një emoji, ajo me një familje me 4 anëtarë, ku fëmijët janë djalë dhe vajzë.