Meleku e vogël i bëri gjithë shqiptarët për të qarë/ Shihni sa është zbukuruar tani

Vogëlushja Beren Gokyildiz eshte aktorja qe fitoi zemrat e te gjithe publikut shqiptar me rolin e saj ne serialin “Nënë”.

Beren edhe pse e vogel eshte vlerësuar jashtëzakonisht për talentin e saj dhe ajo ishte vetem 7 vjece kur luajti rolin e “Melekut” apo “Turnës” në vitin 2016.

Tashme vitet kane kaluar dhe Beren Gokyildiz është rritur. Aktorja poston vazhdimisht në profilin e saj në Instagram e mesa duket ne fotot e fundit gati nuk njihet: E veshur me shumë stil, me xhinse, xhaketë me xixa dhe syze dielli. Beren duket si një zonjushë e rritur.

Fansat e kanë komplimentuar dhe kuptohet që e kanë pëlqyer pafund pamjen e saj.

Nga ana e vogelushja tani nje vajze 11 vjecare nuk i ka munguar falenderimet per fansat dhe dihet se tregohet gjithmonë modeste para publikut.

Kujtojmë që Beren Gokyildiz luajti edhe në serialin “Bija ime”, në rolin e “Ojkysë” gjate dy viteve te fundit.