Me këmbët ‘zhul’, Olti Curri e ‘degjeneron keq diten e sotme Arjolën: Laji o Gzim (Foto)

Olti Curri është pothuajse personi që nuk lë detajë pa analizuar në Big Brother VIP.

Së fundi ishte Arjola ajo e cila ra në sy të Oltit, shkruan lajmi.net.

Teksa ajo ishte e shtrirë pranë Einxhelit që po qëndron në suitë, ekrani ka kapur këmbët e Arjolës të zhytyra.

Kaq ka mjaftuar që Olti ta hedhë në storjen e tij në Instagram dhe të shkruaj: Laji o Gzim.

Ai shumë shpesh ironizon me banorët dhe veprimet e tyre./Lajmi.net/