Home TE NDRYSHME Mbushi 46-vjece/ Rudina Magjistari ndryshon pamjen: Ja c’ka bërë…

Mbushi 46-vjece/ Rudina Magjistari ndryshon pamjen: Ja c’ka bërë…

276
0

Rudina Magjistari është një nga moderatoret shqiptare që nuk e njeh peshën e viteve. Ajo është aq e kërkuar nga publiku, sa në daljen e parë televizive.

Me fillimin e sezonit të ri, Rudina ka vendosur të bëjë një ndryshim në “look”. Fillimisht moderatorja ka postuar një foto nga parukeria me flokët bjonde, në ngjyrën që i ka mbajtur kaq kohë.

Edhe më pas postoi një foto ku tregoi ndryshimin dhe lyerjen e re platin.