Home TE NDRYSHME Luljeta Bozo në gjendje jo të mirë shëndetësore? Publikohet videoja me ne...

Luljeta Bozo në gjendje jo të mirë shëndetësore? Publikohet videoja me ne fund…

342
0

Kandidatja për deputete e PS në Tiranë, Luljeta Bozo ka qenë dje pjesëmarrëse në mitingun përmbyllës të PS në Tiranë, ku dhe tha dy fjalë për të gjithë shqiptarët që kanë të drejtë vote më 25 prill.

Mirëpo ndokush mund të jetë shqetësuar për shëndetin e saj ndaj dhe është publikuar një video ku shihet Luljeta Bozo në gjendje të mirë shëndetësore duke punuar mbi një material shkencor.