Lëkundje të lehta tërmeti afër Shqipërisë, ja ku ishte epiqendra

Gjatë pasdites është janë regjistruar dridhje toke në Maqedoninë e Veriut.

Një tërmet prej 2.5 ballë të shkallës së Rihtrerit, është regjistruar me epiqendër në Radovish dhe Berove.

Por fatmiresisht ne vendin tone nuk jane ndjer lekundjet.

Shpresojme qe cdo gje te shkoje mire.