Leku letër: Ermali i bën Arianës dhuratën më të bukur që ajo nuk e priste

Ermal Fejzullahu ka bere nje surprize te bukur per bashkeshorten e tij Arjanen. Ata jane gjithmone aktive ne rrjete sociale me postimet e tyre dhe se fundmi kane postuar nje foto me makinen e re.

Ermali ka blerë për Arianën dhurate një makinë super luksoze të tipit ‘Range Rover’. Ai e ka publikuar videon në instastory me mbishkrimin: “E gëzofsh Ariana”.

Dhe kjo patjeteter qe do e kete lumturuar pa mase ate sic do femer qe i pelqejne dhurata te tilla.

Megjithate cifti simpatik dallohet për blerjet e tyre të shtrenjta, për udhëtimet me shifra marramendëse si dhe për zemrën e tyre të madhe bamirese, pasi ata shume shpesh dhurojnë para përnjerezit e varfër.