Ledjana ka bërë ndryshimin e madh në pamje: Nuk do ta besoni sa e bukur është bërë tani…

Ledjana Prenga, është njëra nga protagonistet e emisionit të dashurisë “Për’puthen”, e cila edhe jashtë programit vazhdojë ta ketë vëmendjen e njejtë.

Që nga hyrja e saj pëlqimi për të ishte shumë i madh nga publiku të cilët e përkrahën qdo herë. Bukuroshja veqohet për kujdesin që ka ndaj llukut të saj e cila prej të qenurit zeshkane u bë brune e më pas u bë edhe bionde kaqurrele dhe së fundi u kthye në një zeshkane me balluke.

Veshur me një bluzë portokalli që i theksonte belin Ledjana duket unike. Derisa në mbishkrim kishte shkruar: “Një filter është një filter, jo botoks”, fjalë me të cilën dëshiron të tregoj se bukuria e saj është origjinale.