Home TE NDRYSHME Largoni kalamajt nga ekrani/ Antonela hedh foton pa pikë tualeti: Do habiteni...

Largoni kalamajt nga ekrani/ Antonela hedh foton pa pikë tualeti: Do habiteni si duket

388
0

Antonela Berishaj është kthyer në qendër të vëmendjes së mediave rozë pas daljes nga Përputhen. Ajo është komentuar jo vetëm për takimet e saj në Përputhen por edhe për pamjen e jashtme.

Ish konkurrenten jemi mësuar ta shohim gjithnjë të kuruar pasi së fundi është bërë pjesë e televizionit.

Pak më parë, Antonela ka publikuar një video ku shfaqet krejt ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim në ekran. Ajo shfaqet pa pikë grimi dhe me flokët e parregulluara duke befasuar ndjekësit me pamjen e saj.