Lajmi fundit/ I prekur me ko.ronavi.rus, shtrohet urgjent në spital biznesmeni, qe e njohim të gjithë

Cdo dite rritet numri i te infektuarve me koronavirus ndaj duhet te jeni te kujdesshem sepse mos distancimi social mund te infektoheni me koronavirus.

Por një tjetër personazh i njohur i botes se biznesit është prekur nga ko.ronaviru.si.
Biznesmeni i njohur, njëherazi Kreu i Dhomës së Tregtisë Nikolin Jaka është infektuar nga COVID-19 por gjendja e tij eshte e stabilizuar.

Mësohet se ai është i shtruar në spitalin Infektiv prej paradites së djeshme dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve të Infektivit dhe gjendja e tij është e qëndrueshme.