Lajm i trishtë! Ndahet nga jeta në moshë të re artisti i njohur shqiptar

Është ndarë nga jeta në moshë të re DJ nga Prishtina, Erin Godanci.

Lajmin për ndarjen nga jeta e kanë bërë të ditur vet familjarët, përmes një postimi në Facebook.

27-vjeçari ishte ndër DJ më të njohur në kryeqytet, ndërsa ka përformuar në shumë lokale të njohura në Prishtinë.

“Miq dhe familjarë. Me dhimbje të thellë ju njoftojmë, që sot më 11.01.2022 , ndërroj jetë më i dashuri ynë, djali jonë Erin Godanci. Varrimi i të ndjerit bëhet nesër më datë 12.01.2022 në varrezat e Dragodanit në ora 14:30. Allahu të shpërbleftë me xhenet djali im. Dritë pastë shpirti yt i bardhë”, ka shkruar babai i të ndjerit.