LAJM I FUNDIT/ Toka nuk gjen rehat, shkundet sërish Dibra, ja sa ishte magnituda e tërmetit

Verilindja e vendit është tronditur sërish nga një tjetër tërmet.

Lëkundjet e fundit para disa minutash kanë qenë në magnitudën 3.1 të shkallës rihter.

Kujtojmë se ditën e djeshme në Dibër u regjistruan disa lëkundje, ku më e forta ishte 4.5 ballë.

Dhe diten e djeshme veriu i vendit eshte lekundur nga disa termet por fatmiresisht cdo gje ka shkuar mire pa probleme.

Shpresojm qe cdo gje te shkoje mire.