Home TE NDRYSHME Lajm i bukur/Lindi Marina Vjollca, shikoni sa emer te bukur i ka...

Lajm i bukur/Lindi Marina Vjollca, shikoni sa emer te bukur i ka ven vajzes

135
0

Marina dhe Getoari janë bërë sot prindër për herë të parë.

Vogëlushja e tyre ka ardhur në jetë ditën e sotme në spitalin ‘Amerikan 3’ në kryeqytet. Sipas gazetës “Express” mësohet se emri i vogëlushes është Marget, e që duket se është kombinim i emrit të Marinës dhe Getit.

Në fund të muajit Gusht, moderatorja e njohur Marina Vjollca konfirmoi shtatzëninë e saj. Pak ditë më parë ishte vetë Marina që zbuloi dhe dhomën e zbukuruar të së bijës.