Kishte nje lloj te rralle te kancerit. Humb jeten ne mosh te re kengetarja e njohur

Ndahet nga jeta diten e sotme kengetarja Cat Janice nje nga zerat me te bukur.

31 vjecarja ishte e semure rende nga nje lloj semundje e rralle kanceri.

Edhe pse ajo eshte ndare nga jeta kenget e saj jane bere virale.

Familja e saj eshte e shokuar nga humbja e vajzes se tyre ne moshe kaq te re.

Në TikTok, Janice dokumentoi udhëtimin e saj ndaj kancerit dhe ndau me ndjekësit se ajo së pari vuri re një gungë në qafën e saj në nëntor 2021, e cila vazhdoi të bëhej më e madhe. Në vitin 2022, u zbulua se ajo kishte kancer. Edhe pse ajo njoftoi se ishte shëruar në korrik 2022, kanceri u kthye në mushkëri këtë herë dhe ajo u shtrua në spital muajin e kaluar.