Kete ruse e kishin quajtur si ‘nusen me te shemtuar ne bote’ por pas gjashte vitesh ajo ndryshon plotesisht dhe ua mbyll gojen te gjitheve.

Kur kjo femer ruse u martua dhe fotos e saj te marteses e beri publike, te gjithe ata qe e pane e komentuan si ‘nusen me te shemtuar ne bote’ dhe pastaj filluan te benin komente te tjera bazuar ne kete cilesi.

Shume njerez shkruanin se kjo martese ishte kot dhe nuk kishte per te zgjatur shume dhe cifti do te ndahej. Por ata arriten ia mbyllen gojen njerezve kur shfaqeshin e lumtur e madje kur sollen ne jete djalin e tyre te bukur.

Keshtu nisi hetimi i nje gazetari qe kishte vene re kete rast dhe donte te shihte realisht cfare kishte ndodhur me kete familje.

Ai kur vajti te takoje kete ciftin u befasua nga jo qe pa te ajo grua e shume perfoluar pasi ajo kishte ndryshuar teresisht dhe transformimi i saj fizik ishte i befasueshem

Brenda atyre 6 viteve ajo ishte marre me ushtrime fizike, me regjim te forte ushimor, dhe me disa rregullime estetike nga jashte si kurimi i renies se flokeve dhe lekures qe pas dobesimit.

Megjithate kishte mbetur e njejta se brendshmi me po ate karakter fisnik dhe shume e qeshur.

Ndersa bashkeshorti i saj nuk kishte reshtur se shprehuri dashurine per ate qe ishte dhe kurre nuk ishte paragjykues ndaj saj transmeton shiko.news

 

Ja imazhi i saj i transformuar qe mahniti edhe gazetarin

Mendohet se nusja ka ber shume operacione plastike qe ka arritur te bie ne kete peshe dhe ne kete gjendje qe eshte sot transmeton shiko.news