Këngëtarja shqiptare jep lajmin e mirë: U shërova nga koronavirusi, tani do bëj plazh me familjen!

0
323

Kengetarja shqiptare Adelina Thaci ka fituar tashme betejen me virusin Covid-19 dhe e ka deklaruar vete.

Ne rrjete sociale ajo ka treguar se sapo ka nisur pushimet me familjen dhe se ata po pushojne ne Sarande.

“Jam e lirë, në Sarandë, me familjen time”, shkruan Adelina ku teksti nënkupton qe Adelina e ka lënë pas krahëve sëmundjen.