Katër muaj me të bijat, Eni Vasili ndan pak nga lumturia e saj poston foton e bukur

Eni Vasili është një nga gazetaret më të njohura për ekranet tona. Pak muaj më parë Eni solli në jetë dy binjake.

Koha fluturon dhe sot familja festojnë 4 mujorin e Sofi dhe Nikol.

Eni për sa i përket portretit të vogëlusheve deri më tani është kujdesur që ta mbajë larg rrjeteve sociale megjithatë nuk iu ka shpëtuar tundimit për të postuar disa poza artistike.

Në këtë ditë të veçantë për të ajo është treguar hermetike me fotot ku ka postuar vetëm tortën.