Kaq shpejt e harroi Granitin? Fifi i hipën sipër Arbërit: Do çohesh se mos bëhet njeri xheloz

Fifi shpeshherë është komentuar për sjelljen dhe veprimet e saj brenda shtëpisë së Big Brother VIP Albania. Këngëtarja pas daljes së Granitit nga BB, duket sikur është më e qetë, ani pse largimi i tij e mërziti jashtë mase atë.

Këtë periudhë ajo është parë shumë e afërt me dy banorët e rinj, Dj PM dhe Dj Dagz. Gjatë ditës, derisa Dj Dagz ishte i ulur në dhomën e ndejës, këngëtarja nga Kosova i ka hipur sipër atij, e ku i fundit ishte në siklet me këtë veprim të saj.

“Çohu, çohu se mos po bëhet xheloz dikush”, kanë qenë fjalët e Dj Dagz drejtuar Fifit.