Home TE NDRYSHME ‘Ka nje plan per 3 karantina’, parashikimi i bujshem i Cakos do...

‘Ka nje plan per 3 karantina’, parashikimi i bujshem i Cakos do ju le pa fjale: ‘Do te hidhet nje virus tjeter..’

313
0

Ai thote gjithmon fjale ku pasohen me shume komente.

Dhe cdo gje qe ai publikon komentohet pa fund ne rrjetet sociale.

Afred Cako diten e sotme ne emisionin Rrethi Katror, eshte shprehur se ka nje plan per tre karantina, ne fillim te dhjetorit i pari, pastaj ne shkurt..pasi karantina ne gusht shtator dhe tetor deshtoi tani rradhen e kane muajt qe do vinin.

Me teper mund te shikoni videon