Ka nderruar jete sot vellai i moderatorit te njohur

Moderatori njohur dhe prezantuesi i emisionit “Oxygen” Besim Dina sot ka “humbur” një nga personat më të afërt dhe më të dashur.

Ai ka humbur vëllain e tij. Siç bëhet e ditur, vëllai i Besimit, Bedriu ka ndërruar jetë në moshë të re.

Miq të humoristit kanë shhprehur keqardhje për këtë humbje të madhe për familjen Dina. Permes një postimi në Facebook ngushllime ka shprehur edhe miku i familjes Dina, Ylber Asllanaj.

Postimi i plotë i tij:Bedriu paska ikur, eshte nje lajm I hidhur për të gjithë ata që e kanë njohur! Prehu i qetë ne parajsë Bedri, do të kujtojmê sa t’jemi edhe ne! Ngushëllime familjes Dina!