‘Jeni duke më shkatërruar vajzën’, mamaja e Beatrix sherr me Arbanën dhe autoret e programit

Parashutat që kaluan mbi shtëpinë e ‘Big Brother’ më datën 9 janar, dedikuar Donaldit nuk janë pritur aspak mirë nga jashtë. Mësohet se mamaja e Trixës, Antigona është konfliktuar me Arbana Osmanin dhe autoret e “Big Brother VIP”.

Ajo është shprehur me tone të larta se po i shkatërrojnë vajzën me këto indiciet nga jashtë.

Ka qenë ky një debat i ashpër mes paleve, ku Antigona është shprehur se produksioni po e trajton shumë keq Trixën.

“Jeni duke më shkatërruar vajzën”, mësohet të jetë shprehur Antigona në ambientet e jashtme të televizionit.

Beatrix dhe Donald gjithsesi janë sqaruar për parashutën, e cila mbante ditën e lindjes së Borës.

Pas kësaj “surprize” Donaldi ka bërë një bisedë me Beatrix ku mesa duket ka dashur t’i shpjegojë kuptimin e datës 9 janar:

“Data 9 janar është ditëlindja e…”

Beatrix: “E mora me mend”.

Donald: “Se di nëse është koecidencë apo jo, edhe nuk dua që ti të…”

Beatrix: “Jeta është historia jote”.

Donald: “Nuk di ca të them për zotin, pë mua ishte shumë gjë e bukur realisht.”

Beatrix:”Qetësohu se nuk ka asnjë gjë, për kokë të mamit. Unë të kam thënë është një gjë që e ke jetu edhepjesë e jotja”.

Donald: “Sido që të jetë unë e respektoj”.

Beatrix: “Po nuk diskutohet, ne i kemi fol këto gjëra në fillim. Unë mërzitem për budalliqe këto jo për këtë jeta të kam thënë”.