Home TE NDRYSHME Ja si po festojne.Brenda viles luksoze te Xhensiles dhe Besit/ Ja sa...

Ja si po festojne.Brenda viles luksoze te Xhensiles dhe Besit/ Ja sa bukur duket shtepia nga brenda

104
0

Nje shtepi shume e bukur dhe plot ngjyra.Edhe në familjen Kallaku fetohen festa e nentorit si te gjithe shqiptaret.

Duket qe eshte nje shtepi e arreduar mjaft kendshem nga Xhensila e cila eshte treguar e kujdesshme qe shtepia te kete shume drite dhe plot ngjyra

Po ju leme te shihni vete fotot dhe videon nga brenda shtepise se Xhensiles dhe Besit ku ata jetojne prej disa kohesh. A ju pelqen jepni mendimin tuaj?