Ja cila është vajza e bukur e biznesmenit të njohur me të cilën është fejuar Arbër Hajdari?Foto

0
1002

Opinionisti i reality-show më të ndjekur të momentit në trojet shqiptare, “Big Brother VIP”, Arbër Hajdari ka njoftuar se së shpejti do të kurorëzojë dashurinë me martesë.

Kjo gjë u bë e ditur para pak javëve, ku në një intervistë me aktorin Donald Veshaj, zbuloi se pas përfundimit të reality-show, ka planifikuar martesën, teksa e ka pyetur aktorin nëse ka ndonjë ide për propozim që t’i tregoj pasi që kanë moshën e njëjtë.

Por a e keni ditur se kush është vajza qe ia ka rrëmbyer zemrën opinionistit?

Ajo është Vlera Devolli, vajza e biznesmenit të njohur Blerim Devollit, e që dyshja para disa muajsh janë fejuar në qytetin e Tiranës.

Përmes disa fotografive, Arbëri e ka zbuluar partneren e tij, duke shkruar: Vlera ime.

Po ashtu, Arbri edhe nëpër intervista të ndryshme ka folur për marrëdhënien e tij me Vlerën dhe momentin se si janë njoftuar ata.