Home TE NDRYSHME Iu shua djali në lule të moshës/ Babai i Klodian Rashës me...

Iu shua djali në lule të moshës/ Babai i Klodian Rashës me lotët që nuk i pushonin mbjell një ulli në kujtim të tij

101
0

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj ishte sot me babanë e të ndjerit Klodian Rasha ku mbollën një pemë ulliri në Parkun “Europa”.

Qazimi ka falënderuar Veliajn për mbështetjen që i ka dhënë në të gjitha ditët pas v de kjes së djalit të tij. Ndërsa Veliaj u shpreh se është baba vetë dhe e di se çfarë do të thotë dhimbja për fëmijën.

“Me Qazimin, babain fisnik të Klodian Rashës, e shumë të afërm e miq të familjes, mbollëm një pemë ulliri në Parkun “Europa”, simbol i paqes dhe i vazhdimësisë. I jam mirënjohës familjes Rasha, e cila pavarësisht dhimbjes së madhe, diti të japë mesazhe bashkimi për të mirën e qytetit”, shkruan Veliaj.