Home TE NDRYSHME Ishte me pushime në jug, aktori i njohur shqiptar përfundon në spital

Ishte me pushime në jug, aktori i njohur shqiptar përfundon në spital

1124
0

Fisnik Ademi aktori i njohur nga Kosova ka përfunduar në spital.

Ai është ndeshur me një problem serioz shëndetësor dhe sipas “Prive” familjarët e aktorit kanë njoftuar se ngjarja ka ndodhur gjatë pushimeve në Jug të Shqipërisë.

Pas një komplikacioni, ai është dërguar në spital ku i është nënshtruar kontrolleve mjekësore dhe fatmirësisht tani është në një gjendje të mirë shëndetësore.

Këtë lajm e ka konfirmaur vetë bashkëshortja e tij, modelja e njohur Dhurata Lipovica.